Categories
Language Exams Main Page News Poland

NUADU English Check

NUADU English Check to najnowszy produkt w ofercie NUADU umożliwiający niezawodny i skuteczny sposób oceny stopnia znajomości języka angielskiego.

Nasza platforma oferuje kompleksowe rozwiązanie, które jest zgodne z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), zapewniając dokładne i ustandaryzowane oceny. Pakiet gotowych testów umożliwia przygotowanie uczniów do szeregu standardów egzaminacyjnych

Kluczowe cechy:

Zautomatyzowane ocenianie: Oszczędzaj czas i zasoby dzięki naszemu zautomatyzowanemu systemowi testowania. Koniec z ręcznym ocenianiem!

Wszechstronna ocena umiejętności: Nasza platforma obejmuje testy umiejętności słuchania, czytania, pisania i mówienia, zapewniając holistyczną ocenę.

Dostosowane do CEFR: Nasze testy są skrupulatnie zaprojektowane tak, aby były zgodne z wytycznymi CEFR, zapewniając spójność i niezawodność.

Elastyczne ceny: skorzystaj z 500 testów w specjalnej obniżonej cenie, przeznaczonej dla instytucji różnej wielkości.

Dlaczego właśnie my?

1. Usprawniona ocena: Nasz zautomatyzowany system natychmiast ocenia testy, oferując szybki i praktyczny wgląd w biegłość językową uczniów.

2. Globalne standardy: dostosuj swoje oceny do uznanych na całym świecie wytycznych CEFR, zapewniając uczniom korzystanie z edukacji na najwyższym poziomie.

3. Przystępna cena: Uznając wyzwania, przed którymi stoją instytucje edukacyjne, nasz elastyczny cennik gwarantuje, że otrzymasz wartość bez nadwyrężania budżetu.

Jak to działa:

1. Oferta specjalna: użyj kodu ENGLISHCHECK200 , aby uzyskać dostęp do 500 dowolnych, oferowanych przez nas testów z 50% zniżką obniżającą cenę do jedynych 1999zł.

2. Zarządzaj przebiegiem testów bez wysiłku za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

3. Uzyskaj natychmiastowe wyniki i szczegółowe raporty, dzięki którym zyskasz wiedzę opartą na danych.

Wzbogać swój program nauczania języka angielskiego dzięki naszej platformie testowej!

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.nuaduenglish.com/